Voor zowel huishoudelijke als commerciële projecten biedt de Tesy BiLight elektrische boiler van 60 liter, ontworpen voor horizontale vloermontage, een effectieve warmwateroplossing. Het compacte ontwerp maakt efficiënte ruimtebenutting mogelijk, terwijl de glas-keramische coating het waterreservoir beschermt tegen slijtage. De BiLight-indicator toont de operationele status, en de verstelbare thermostaat maakt nauwkeurige temperatuurinstellingen eenvoudig. Deze boiler biedt betrouwbare prestaties en is eenvoudig te installeren, wat hem een kosteneffectieve keuze maakt voor projecten met hoge eisen aan warmwatervoorziening.
Standaard meegeleverd met:
- 3 jaar garantie
- Inlaat combinatie
- Montagebeugels (zit aan de boiler vast)
- Handleiding
Specificaties / afmetingen
| Artikelnummer: | GCHF 604420 B12 SR |
| EAN-nummer: | 3800879126101 |
| Energielabel: | C |
| Speciale eigenschappen: | Bi-Light |
| Type: | Horizontaal |
| Aantal liter: | 60 liter |
| Hoogte: | 44 cm |
| Breedte: | 67,5 cm |
| Diepte: | 46,7 cm |
| Nominaal vermogen: | 2000 W |
| Nominale spanning: | 230V/50Hz |
| Opwarmtijd: | 1:18 uur |
| V40: | 78 Liter |
| Jaarlijks energieverbruik: | 1419 kWh |
| Regelbare temperatuur: | Ja |
| Indicatielampje: | Ja |
| Veiligheidsklep: | Ja |
| Magnesium anode: | Ja |
| Bevestiging: | Horizontale vloermontage |
| Werkdruk: | 8 Bar |
| WiFi: | Nee |
| Vorstbescherming: | Ja |
| Netto gewicht: | 19,25 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 °C |
De horizontale Bi-Light boilers zijn een perfecte oplossing wanneer je geen ruimte hebt voor een verticale boiler, maar wel voor een horizontale boiler. Alle boilers van de BiLight-serie zijn uitgerust met een handige externe temperatuur regelaar voor een soepele temperatuurinstelling en een unieke tweekleurige indicatievoorziening die twee werkwijzen visualiseert: rood licht voor de verwarmingsmodus, en blauw licht voor de gebruiksklare modus.
De BILIGHT-serie is vervaardigd met de nieuwste technologieën voor plasmabooglassen en de toepassing van glaskeramische coating. De corrosieweerstand wordt verder gegarandeerd door de extra anode-bescherming.






Beoordelingen
There are no reviews yet