De 1000W Conveco (CN 04) met een elektronische thermostaat is een efficiënte verwarmingsoplossing voor ruimtes tot 30 m³. Met een vermogen van 1000 watt biedt dit apparaat snelle en gelijkmatige warmte, ideaal voor middelgrote ruimtes. De ingebouwde elektronische thermostaat zorgt ervoor dat de temperatuur nauwkeurig kan worden ingesteld en behouden, wat bijdraagt aan een comfortabel en energiezuinig binnenklimaat. De 1000W Conveco (CN 04) met elektronische thermostaat is een betrouwbare keuze voor mensen die een balans zoeken tussen comfort en energiebesparing.
Standaard meegeleverd met
- Montage materiaal
Specificaties / afmetingen
| Artikelnummer: | CN 04 100 EIS W |
| EAN-nummer: | 3800879206155 |
| Hoogte: | 45.5 cm |
| Breedte: | 49.5 cm |
| Diepte: | 8 cm |
| Netto gewicht: | 4,3 kg |
| Temperatuur regeling: | Elektrisch |
| Geschikte voor ruimte: | 20-30 m³ |
| Bevestiging: | Wand- & Plafondmontage |
| App bediening: | Nee |
| AirSafe functie: | Nee |
| Anti vriesbeveiliging: | Ja |
| Kinderbeveiliging: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Open raam-/deurfunctie: | Ja |
| Reguleerbare thermostaat: | Ja |
| Led display: | Ja |
De Conveco elektrische wandconvector van TESY worden gemaakt in de Europese Unie. Deze premium reeks heeft een gebruiksvriendelijk LCD-scherm en een intuïtief paneelontwerp. Hij heeft een elektronische thermostaat met een zeer nauwkeurige temperatuurdetectie, wat een lager elektriciteitsverbruik garandeert. Het vermogen van de kachel is 1000W en verwarmt ruimtes tot 30m³.
- Optimale convectie – tot 25% snellere ruimteverwarming
- Elektronische thermoregulator 10-30 ° C met een nauwkeurigheid van 0,1 ° C
- Adaptieve start met aan / uit-optie – biedt optimaal comfort en bespaart energie
- Vertragingsstart-functie – 96 uur




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.