De Tesy elektrische boiler met 1 wisselaar horizontaal indirect gestookt 80 liter is een ideale oplossing voor wie op zoek is naar een efficiënte en ruimtebesparende manier om warm water te genereren. Dit model biedt u de mogelijkheid om op een duurzame wijze uw water te verwarmen door middel van indirecte stook en is bovendien horizontaal te monteren, wat ideaal is voor kleinere ruimtes. Met een capaciteit van 80 liter zorgt de boiler voor voldoende warm water, zelfs in huishoudens met een hogere vraag. Dankzij de hoogwaardige materialen en betrouwbare technologie van Tesy geniet u van langdurige prestaties en optimale energie-efficiënte.
Standaard meegeleverd met:
- 3 jaar garantie
- Inlaat combinatie
- Ophangbeugel (zit aan de boiler vast)
- Handleiding
Specificaties / afmetingen
| Artikelnummer: | GCHS 804420 B12 TSRC |
| EAN-nummer: | 3800879120888 |
| Energielabel: | C |
| Wisselaars: | 1 Wisselaar |
| Type: | Horizontaal |
| Speciale eigenschappen: | Indirect gestookt |
| Aantal liter: | 80 liter |
| Hoogte: | 44 cm |
| Breedte: | 85.5 cm |
| Diepte: | 46.7 cm |
| Nominaal vermogen: | 2000 W |
| Nominale spanning: | 230V/50Hz |
| Opwarmtijd: | 0:54 uur |
| Regelbare temperatuur: | Ja |
| Veiligheidsklep: | Ja |
| Magnesium anode: | Ja |
| Bevestiging: | Horizontale wandmontage |
| Werkdruk: | 8 bar |
| WiFi: | Nee |
| Vorstbescherming: | Ja |
| Netto gewicht: | 25,35 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70-75 °C |
| Warmtewisselaar oppervlak: | 0,21 m² |
| Warmtewisselaar capaciteit: | 0.9 liter |
| Uitwisselingsvermogen: | 2,9 kW |
| Continue stromingssnelheid: | 70 l/u |
| Statische verliezen S: | 63 W |
| Aansluiting wisselaars: | 3/4 buitendraad |
Indirect verwarmde boilers met ingebouwde high-efficiency warmtewisselaar/extra power wisselaar zijn een slimme oplossing als koppeling gewenst is met een centrale verwarming of ander soortgelijk systeem. Het staat het gebruik toe van alternatieve bronnen van warmte-energie, zoals zonnecollectoren, houtpellet-kachel of cv-ketel.
- PISTON-EFFECT voor een gecontroleerde invoer snelheid van het inkomende water om de hoeveelheid warm water in de boiler te verhogen met 15%
- INSUTECH – een eigen TESY-technologie voor zeer efficiënte isolatie en extreem lage warmteverliezen
- Elektrische aan/uit-schakelaar
- Anti vorst beveiliging
- Glaskeramische coating voor bescherming tegen corrosie
- De watertank is gelast met plasmaboog lastechnieken voor een langere levensduur





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.