De Tesy BiLight elektrische boiler van 50 liter, ontworpen voor horizontale wandmontage, biedt een betrouwbare warmwateroplossing voor diverse toepassingen. Met zijn compacte en ruimtebesparende ontwerp is deze boiler ideaal voor zowel huishoudelijke als commerciële omgevingen. De duurzame glas-keramische coating zorgt voor een lange levensduur van het waterreservoir. De BiLight-indicator toont eenvoudig de operationele status, en de verstelbare thermostaat maakt nauwkeurige temperatuurregeling mogelijk. Deze boiler biedt een efficiënte en kosteneffectieve oplossing voor projecten die een consistente warmwatervoorziening nodig hebben.
Standaard meegeleverd met:
- 3 jaar garantie
- Inlaat combinatie
- Montagebeugels (zitten vast aan de boiler)
- Handleiding
Specificaties / afmetingen
| Artikelnummer: | GCH 503520 B12 TSR |
| EAN-nummer: | 3800879115143 |
| Energielabel: | C |
| Speciale eigenschappen: | Bi-Light |
| Type: | Horizontaal |
| Aantal liter: | 50 liter |
| Hoogte: | 35.3 cm |
| Breedte: | 80.3 cm |
| Diepte: | 38 cm |
| Nominaal vermogen: | 2000 W |
| Nominale spanning: | 230V/50Hz |
| Opwarmtijd: | 1:18 uur |
| V40 : | 78 Liter |
| Jaarlijks energieverbruik: | 1418 kWh |
| Regelbare temperatuur: | Ja |
| Indicatielampje: | Ja |
| Veiligheidsklep: | Ja |
| Magnesium anode: | Ja |
| Bevestiging: | Horizontale wandmontage |
| Werkdruk: | 8 Bar |
| WiFi: | Nee |
| Vorstbescherming: | Ja |
| Netto gewicht: | 19,5 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 °C |
De horizontale Bi-Light boilers zijn een perfecte oplossing wanneer je geen ruimte hebt voor een verticale boiler, maar wel voor een horizontale boiler. Alle boilers van de BiLight-serie zijn uitgerust met een handige externe temperatuur regelaar voor een soepele temperatuurinstelling en een unieke tweekleurige indicatievoorziening die twee werkwijzen visualiseert: rood licht voor de verwarmingsmodus, en blauw licht voor de gebruiksklare modus.
De BILIGHT-serie is vervaardigd met de nieuwste technologieën voor plasmabooglassen en de toepassing van glaskeramische coating. De corrosieweerstand wordt verder gegarandeerd door de extra anode-bescherming.






Beoordelingen
There are no reviews yet