De 500W Conveco (CN 04) met een elektronische thermostaat is een compacte en efficiënte verwarmingsoplossing voor kleine ruimtes tot 15 m³. Dankzij de elektronische thermostaat kunt u de temperatuur nauwkeurig regelen, wat zorgt voor een aangenaam en constant binnenklimaat. Met een vermogen van 500 watt biedt dit model betrouwbare warmte, ideaal voor kleinere ruimtes. De 500W Conveco (CN 04) is een praktische keuze voor wie een energiezuinige en gebruiksvriendelijke verwarmingsoplossing zoekt.
Standaard meegeleverd met
- Montage materiaal
Specificaties / afmetingen
| Artikelnummer: | CN 04 050 EIS W |
| EAN-nummer: | 3800879206148 |
| Hoogte: | 45 cm |
| Breedte: | 49 cm |
| Diepte: | 8 cm |
| Netto gewicht: | 3,54 kg |
| Temperatuur regeling: | Elektrisch |
| Geschikte voor ruimte m³: | 10-15 |
| Bevestiging: | Wand- & Plafondmontage |
| App bediening: | Nee |
| AirSafe functie: | Nee |
| Anti vriesbeveiliging: | Ja |
| Kinderbeveiliging: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Open raam-/deurfunctie: | Ja |
| Reguleerbare thermostaat: | Ja |
| Led display: | Ja |
Geeft de gewenste en actuele kamertemperatuur aan
Na 96 uur zelfleren is de convector in staat om zelf de inschakeltijd te bepalen zodat de gewenste temperatuur bereikt wordt op het ingestelde tijdstip.
Over dit product:
De Conveco elektrische wandconvector van TESY worden gemaakt in de Europese Unie. Deze premium reeks heeft een gebruiksvriendelijk LCD-scherm en een intuïtief paneelontwerp. Hij heeft een elektronische thermostaat met een zeer nauwkeurige temperatuurdetectie, wat een lager elektriciteitsverbruik garandeert. Het vermogen van de kachel is 500W en verwarmt ruimtes tot 15m³.
- Optimale convectie – tot 25% snellere ruimteverwarming
- Elektronische thermoregulator 10-30 ° C met een nauwkeurigheid van 0,1 ° C
- Adaptieve start met aan / uit-optie – biedt optimaal comfort en bespaart energie
- Vertragingsstart-functie – 96 uur



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.