De 2000W Heateco (CN 03) met een elektronische thermostaat (60 m³) biedt een krachtige en efficiënte verwarmingsoplossing voor grote ruimtes tot 60m³. Met de nauwkeurige elektronische thermostaat kunt u eenvoudig de gewenste temperatuur instellen en behouden, wat zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling en energiebesparing. Het moderne en slanke ontwerp van dit convectiepaneel maakt het geschikt voor diverse interieurstijlen, terwijl de eenvoudige installatie en gebruiksvriendelijke bediening zorgen voor optimaal comfort. De 2000W Heateco (CN 03) met een elektronische thermostaat (60 m³) is de perfecte keuze voor wie betrouwbare en effectieve verwarming zoekt voor grotere ruimtes.
Standaard meegeleverd met:
- Montage materiaal
Specificaties / afmetingen
| Artikelnummer: | CN 03 200 EIS W |
| EAN-nummer: | 3800879206070 |
| Hoogte: | 45 cm |
| Breedte: | 83 cm |
| Diepte: | 9 cm |
| Netto gewicht: | 5,72 kg |
| Temperatuur regeling: | Elektrisch |
| Geschikte voor ruimte: | 40-60 m³ |
| Bevestiging: | Wand- & Plafondmontage |
| App bediening: | Nee |
| AirSafe functie: | Nee |
| Anti vriesbeveiliging: | Ja |
| Kinderbeveiliging: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Open raam-/deurfunctie: | Nee |
| Reguleerbare thermostaat: | Ja |
| Led display: | Ja |
Geeft de gewenste en actuele kamertemperatuur aan
Na 96 uur zelfleren is de convector in staat om zelf de inschakeltijd te bepalen zodat de gewenste temperatuur bereikt wordt op het ingestelde tijdstip.
HeatEco heeft speciale functies waarmee het apparaat tot 40% energie kan besparen, afhankelijk van het seizoen. Dit betekent dat je apparaat zo is ontworpen dat het de energie die het gebruik zo goed mogelijk benut.
- ErP-conform – Toestel met de maximale waarde van seizoensgebonden energie-efficiëntie
- Optimale convectie – tot 25% snellere kamerverwarming
- Elektronische thermoregulator 10-30 ° C met nauwkeurigheid ± 0,1 ° C
- Uitgestelde startfunctie – tot 96 uur





Beoordelingen
There are no reviews yet