De 2000W FinEco (CN 06) Cloud met AirSafe is een krachtige verwarmingsoplossing die speciaal is ontworpen voor grotere ruimtes tot 65m³. Met een vermogen van 2000 watt levert dit systeem efficiënte en consistente verwarming, ideaal voor ruime omgevingen. De geavanceerde AirSafe-technologie bewaakt continu de luchtkwaliteit, wat zorgt voor een veilige en gezonde woon/werkomgeving. De 2000W FinEco (CN 06) Cloud met AirSafe combineert energiezuinige prestaties met innovatieve veiligheidsfuncties, waardoor het een betrouwbare keuze is voor wie streeft naar comfort en veiligheid in hun werkomgeving.
Specificaties / afmetingen
| Artikelnummer: | CN 06 200 EA CLOUD AS W |
| EAN-nummer: | 3800879206667 |
| Hoogte: | 34.2 cm |
| Breedte: | 140 cm |
| Diepte: | 8 cm |
| Netto gewicht: | 8.10 kg |
| Temperatuur regeling: | Elektronisch |
| Geschikte voor ruimte: | 46-65 m³ |
| Bevestiging: | Wand- & Plafondmontage |
| App bediening: | Ja |
| AirSafe functie: | Ja |
| Anti vriesbeveiliging: | Ja |
| Kinderbeveiliging: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Open raam-/deurfunctie: | Ja |
| Reguleerbare thermostaat: | Ja |
| Led display: | Ja |
De FinEco convector kachel van Tesy is geïnspireerd op de minimalistische Scandinavische stijl. Dankzij de dunne lijnen en elegante uitstraling past hij in ieder interieur. Het maximale vermogen van deze convector kachel is 2000W en geschikt voor ruimtes tot 65m³.
Bediening via internet met de MyTESY-app biedt het comfort en de vrijheid om de convector altijd en overal in te stellen. Na 96 uur zelfleren is de convector in staat om zelf de inschakeltijd te bepalen zodat de gewenste temperatuur bereikt wordt op het ingestelde tijdstip.
- ErP-conform – Toestel met de maximale waarde van seizoensgebonden energie-efficiëntie
- Verschillende werkingsmodussen: Eco, Comfort, Slaap
- Optimale convectie – tot 25% snellere kamerverwarming



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.