De Mareli Pelletkachel ONYX HYDRO 18kW AUTO Wijnrood biedt krachtige verwarming en warmwaterproductie voor grotere woningen, met een opvallend wijnrood design dat stijl toevoegt aan elk interieur. Met een vermogen van 18 kW en geavanceerde hydro-technologie kan deze kachel efficiënt worden geïntegreerd met uw bestaande CV-systeem, waardoor uw hele huis gelijkmatig wordt verwarmd. De automatische functies, zoals de zelfreinigende brander en intelligente thermostaatregeling, zorgen ervoor dat de Mareli Pelletkachel ONYX HYDRO 18kW AUTO Wijnrood niet alleen eenvoudig te bedienen is, maar ook energiezuinig en milieuvriendelijk.
Specificaties / afmetingen
| Artikelnummer: | MRL PLK OHA18 R |
| Energielabel: | A++ |
| Hoogte: | 112,7 cm |
| Breedte: | 53,4 cm |
| Diepte: | 63,1 cm |
| Netto gewicht: | 175 kg |
| Geschikte voor ruimte: | 350 m³ |
| Bevestiging: | Staand |
| Uitlaatpijp Diameter: | 8 cm |
| Kleur: | Wijnrood |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
Pelletketels met luchtventilatie zijn uitgerust met een warmtewisselaar om de warmte gelijkmatig te verdelen. Traditionele modellen hebben zowel een rookgasventilator als een ventilator om de warmte te verspreiden. Omdat er twee ventilatoren zijn, is er altijd wat geluid, maar bij veel modellen is het geluid minimaal, vooral van de rookgasventilator. Dus hoewel er meestal twee ventilatoren zijn, is er vaak maar één die hoorbaar is.
De Mareli pelletketels hebben een achteruitgang voor de afvoer. Deze kan je aansluiten op een bestaande schoorsteen of door de muur langs de gevel. Het rookkanaal moet ten minste boven de dakrand uitsteken.
- Werktijdprogrammering, wekelijkse chrono: Hiermee kan je per dag instellen op welk tijdstip je de kachel aan/uit wil hebben en op welke temperatuur.
- Eenvoudig periodiek onderhoud
- Elk product is in de fabriek getest
- Automatisch verbrandingsmanagement: Het softwaresysteem van de kachel zorgt voor optimale luchttoevoer door sturing van de rookgasventilator. Je moet zelf alleen nog af en toe de pellets bijvullen.
- Aanwezigheid van beveiligingen voor belangrijke componenten
- Optie voor fabrieksreset
- Ruim asbakvak





Beoordelingen
There are no reviews yet