Het badkamer paneel convector gehard glas wit van Tesy biedt een elegante en efficiënte verwarmingsoplossing voor badkamers van 36-42 m³. Het slanke ontwerp met wit gehard glas voegt een moderne uitstraling toe aan elke badkamer, terwijl het convectiesysteem zorgt voor snelle en gelijkmatige warmte. Dit paneel is speciaal ontworpen voor vochtige ruimtes en biedt een veilige en betrouwbare verwarmingsoplossing. De Tesy badkamer paneel convector gehard glas wit combineert stijl en functionaliteit, ideaal voor wie comfort en esthetiek in de badkamerverwarming belangrijk vindt.
Specificaties / afmetingen
| Artikelnummer: | GH 200 W |
| EAN-nummer: | 3800879004683 |
| Hoogte: | 80 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Diepte: | 16,5 cm |
| Netto gewicht: | 14 kg |
| Temperatuur regeling: | Elektrisch |
| Geschikte voor ruimte: | 36-42 m³ |
| Bevestiging: | Wandmontage |
| App bediening: | Nee |
| Led display: | Ja |
Tesy heeft bij het ontwerpen van deze convector rekening gehouden met al onze wensen. Een handig en duidelijk LED-scherm, soft-touch toetsbediening en zelfs een open raam/deur functie. Deze functie schakelt de convector uit wanneer een open raam of deur wordt gedetecteerd.
De elektronische thermoregulator geeft je de mogelijkheid de temperatuur in te stellen tussen 5 en 35°C. Twee handdoekhouders zorgen ervoor dat je altijd een droge handdoek hebt en de ingebouwde PIR sensor merkt menselijke aanwezigheid op om de badkamer kachel automatisch voor je in te schakelen.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.