De 500W LivEco (CN051) Cloud met AirSafe (15m³) combineert efficiënte infraroodverwarming met geavanceerde luchtreinigingstechnologie, ideaal voor ruimtes tot 15m³. Dankzij de geïntegreerde AirSafe zorgt dit apparaat niet alleen voor een gelijkmatige warmteverdeling, maar ook voor schonere lucht door het verwijderen van schadelijke deeltjes. Dit verhoogt zowel het comfort als de luchtkwaliteit in de ruimte. Het moderne design past naadloos in elk interieur, en de installatie is eenvoudig. De 500W LivEco (CN051) Cloud met AirSafe (15m³) is een slimme keuze voor wie een combinatie van betrouwbare verwarming en luchtreiniging zoekt.
Standaard meegeleverd met:
- Montage materiaal
- Stekker
Specificaties / afmetingen
| Artikelnummer: | CN 051 050 EI CLOUD AS W |
| EAN-nummer: | 3800879207657 |
| Hoogte: | 0,459 m |
| Diepte: | 0.077 m |
| Netto gewicht: | 3.24 kg |
| Temperatuur regeling: | Elektronisch |
| Geschikte voor ruimte: | 10-15 m³ |
| Bevestiging: | Wand- & Plafondmontage |
| App bediening: | Ja |
| AirSafe functie: | Ja |
| Anti vriesbeveiliging: | Ja |
| Kinderbeveiliging: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Open raam-/deurfunctie: | Ja |
| Reguleerbare thermostaat: | Ja |
| Led display: | Ja |
Door deze diepte kan deze kachel vrijwel overal geplaatst worden.
Door My Tesy te gebruiken, kun je je kachel volledig slim bedienen, inclusief het instellen van wekelijkse schema’s.
De LivEco Cloud met/zonder AirSafe biedt veel gemak dankzij de ingebouwde Wi-Fi-modulus waarmee je de convector kachel gemakkelijk vanaf je telefoon bedient. Het vermogen van de kachel is 500W en verwarmt ruimtes tot 15m³.
De AirSafe functie zorgt voor een betere luchthygiëne binnenshuis en verwijdert 98% van de virussen en bacteriën in de lucht. LivEco heeft speciale functies waarmee het apparaat tot 40% energie kan besparen, afhankelijk van het seizoen. Dit betekent dat je apparaat zo is ontworpen dat het de energie die het gebruikt zo goed mogelijk benut.
- ErP-conform – Toestel met de maximale waarde van seizoensgebonden energie-efficiëntie
- Optimale convectie – tot 25% snellere kamerverwarming
- Elektronische thermoregulator 10-30 ° C met nauwkeurigheid ± 0,1 ° C
- Uitgestelde startfunctie – tot 96 uur




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.