De 2500W LivEco (CN051) Cloud met AirSafe (70m³) biedt een krachtige convectieverwarming gecombineerd met geavanceerde luchtzuivering, ideaal voor ruimtes tot 70m³. Het apparaat zorgt voor een efficiënte en gelijkmatige opwarming van de ruimte, terwijl de geïntegreerde AirSafe-technologie de luchtkwaliteit verbetert door schadelijke deeltjes uit de lucht te filteren. Dankzij het strakke en moderne ontwerp past het apparaat naadloos in verschillende interieurs, en de eenvoudige installatie maakt het gebruik zeer onderhoudsvriendelijk. De 2500W LivEco (CN051) Cloud met AirSafe (70m³) is een uitstekende keuze voor wie zoekt naar betrouwbare en schone verwarming in grotere ruimtes.
Standaard meegeleverd met:
- Montage materiaal
- Stekker
Specificaties / afmetingen
| Artikelnummer: | CN 051 250 EI CLOUD AS W |
| EAN-nummer: | 3800879207695 |
| Hoogte: | 46 cm |
| Breedte: | 101.5 cm |
| Diepte: | 7,7 cm |
| Netto gewicht: | 6.25 kg |
| Temperatuur regeling: | Elektronisch |
| Geschikte voor ruimte: | 50-70 m³ |
| Bevestiging: | Wand- & Plafondmontage |
| App bediening: | Ja |
| AirSafe functie: | Ja |
| Anti vriesbeveiliging: | Ja |
| Kinderbeveiliging: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Open raam-/deurfunctie: | Ja |
| Reguleerbare thermostaat: | Ja |
| Led display: | Ja |
Door deze diepte kan deze kachel vrijwel overal geplaatst worden.
Door My Tesy te gebruiken, kun je je kachel volledig slim bedienen, inclusief het instellen van wekelijkse schema’s.
De LivEco Cloud met/zonder AirSafe biedt veel gemak dankzij de ingebouwde Wi-Fi-modulus waarmee je de convector kachel gemakkelijk vanaf je telefoon bedient. Het vermogen van de kachel is 2500W en verwarmt ruimtes tot 70m³.
De AirSafe functie zorgt voor een betere luchthygiëne binnenshuis en verwijdert 98% van de virussen en bacteriën in de lucht. LivEco heeft speciale functies waarmee het apparaat tot 40% energie kan besparen, afhankelijk van het seizoen. Dit betekent dat je apparaat zo is ontworpen dat het de energie die het gebruikt zo goed mogelijk benut.
- ErP-conform – Toestel met de maximale waarde van seizoensgebonden energie-efficiëntie
- Optimale convectie – tot 25% snellere kamerverwarming
- Elektronische thermoregulator 10-30 ° C met nauwkeurigheid ± 0,1 ° C
- Uitgestelde startfunctie – tot 96 uur




Beoordelingen
There are no reviews yet