De 1000W Heateco (CN 03) met een elektronische thermostaat (30 m³) biedt een efficiënte verwarmingsoplossing voor middelgrote ruimtes tot 30m³. Dankzij de elektronische thermostaat kunt u eenvoudig de gewenste temperatuur instellen en behouden, wat resulteert in een stabiele en comfortabele warmte. Dit convectiepaneel is ontworpen met een strak en modern uiterlijk, waardoor het naadloos in verschillende interieurs past. De installatie is eenvoudig en het apparaat is gebruiksvriendelijk, waardoor het een betrouwbare keuze is voor wie op zoek is naar energiezuinige verwarming in middelgrote ruimtes.
Standaard meegeleverd met:
- Montage materiaal
Specificaties / afmetingen
| Artikelnummer: | CN 03 100 EIS W |
| EAN-nummer: | 3800879206056 |
| Hoogte: | 45 cm |
| Breedte: | 56 cm |
| Diepte: | 9 cm |
| Netto gewicht: | 3,88 kg |
| Temperatuur regeling: | Elektrisch |
| Geschikte voor ruimte: | 20-30 m³ |
| Bevestiging: | Wand- & Plafondmontage |
| App bediening: | Nee |
| AirSafe functie: | Nee |
| Anti vriesbeveiliging: | Ja |
| Kinderbeveiliging: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Open raam-/deurfunctie: | Nee |
| Reguleerbare thermostaat: | Ja |
| Led display: | Ja |
Geeft de gewenste en actuele kamertemperatuur aan
HeatEco heeft speciale functies waarmee het apparaat tot 40% energie kan besparen, afhankelijk van het seizoen. Dit betekent dat je apparaat zo is ontworpen dat het de energie die het gebruik zo goed mogelijk benut.
- ErP-conform – Toestel met de maximale waarde van seizoensgebonden energie-efficiëntie
- Optimale convectie – tot 25% snellere kamerverwarming
- Elektronische thermoregulator 10-30 ° C met nauwkeurigheid ± 0,1 ° C
- Uitgestelde startfunctie – tot 96 uur




Beoordelingen
There are no reviews yet